Naše služby

Nevíte si rady s prodejem bytu? Hledáte spolehlivého nájemníka? Chcete pomoct se správou domu? Nebo byste rádi investovali, ale nevíte kde hledat rentabilní nemovitost? Neváhejte se na nás obrátit.

Výjimečná investice

Zprostředkujeme Vám nákup nemovitosti přinášející pravidelný měsíční výnos z pronájmu. Investice již od 150 tisíc Kč
s průměrným ročním výnosem 9 – 16 %. Zajistíme veškerou právní dokumentaci pro převod nemovitosti i její následnou správu, vč. zajištění spolehlivých nájemníků. Investice je vhodná pro velké
i drobné investory.

Správa nemovitostí

O nás

UP Holding Business

Díky kooperaci jednotlivých divizí poskytuje skupina UP Holding svým klientům komplexní portfolio služeb.

UP Holding Business je moderní, dynamickou společností s ryze českou vlastnickou strukturou. Svým klientům nabízí maximální péči a komfort při realizaci jejich obchodních i soukromých záměrů.

UP reality

Divize skupiny UP holding pro vás zprostředkuje prodej vaši nemovitosti, najde vám spolehlivého nájemníka nebo pro vás připraví atraktivní investiční příležitost. Naši specialisté působí ve všech čtrnácti regionech České republiky, díky čemuž máme skvělý přehled o situaci na trhu.

Náš tým

Kontaktujte nás

Chcete se nás na něco zeptat? Máte zájem o spolupráci? Nebo jste na stránkách nenašli informace, které jste hledali? Neváhejte nás kontaktovat. Do 24 hodin se vám ozveme. Nemáte důvěru k internetovým formulářům? Nevadí. Napište, zavolejte nebo pošlete dopis.

Adresa

Francouzská 299/98
Praha 10 - Vršovice
101 00

E-mail

info@uplegal.cz

Telefon

+420 777 737 747