Naše služby

Dostali jste na starost organizaci firemního večírku? Chystáte koncert? Plánujete kulturní akci nebo sportovní turnaj? Máte kapelu a chtěli byste prorazit?

Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme pro vás přední české umělce a moderátory, připravíme perfektní zázemí a naplánujeme atraktivní program.

Akce na klíč

S námi budete slyšet

O nás

UP Holding Business

Díky kooperaci jednotlivých divizí poskytuje skupina UP Holding svým klientům komplexní portfolio služeb.

UP Holding Business je moderní, dynamickou společností s ryze českou vlastnickou strukturou. Svým klientům nabízí maximální péči a komfort při realizaci jejich obchodních i soukromých záměrů.

UP Media

Produkční agentura, která připravuje pro své klienty společenské akce na klíč. Do portfolia jejích služeb patří organizace kulturních akcí, odborných konferencí, firemních večírků i sportovních událostí. Pracovat pro vás budou profesionálové, kteří se v hudební branži pohybují řadu let, hrají ve vlastních kapelách a zorganizovali řadu úspěšných společenských akcí.

Náš tým

Zkušenosti

Vzhledem k tomu, že jsme působili v různých sférách zábavního průmyslu, máme za sebou celou řadu úspěšných projektů z různých oblastí. Organizovali jsme hudební festivaly, firemní akce i sportovní turnaje. Zajišťovali jsme produkci hudebních CD i videoklipů. Připravovali jsme autorské smlouvy.

Kontaktujte nás

Chcete se nás na něco zeptat? Máte zájem o spolupráci? Nebo jste na stránkách nenašli informace, které jste hledali? Neváhejte nás kontaktovat. Do 24 hodin se vám ozveme. Nemáte důvěru k internetovým formulářům? Nevadí. Napište, zavolejte nebo pošlete dopis.

Adresa

Francouzská 299/98
Praha 10 - Vršovice
101 00

E-mail

info@uplegal.cz

Telefon

+420 777 737 747